Oferty:


tel. 728 087 025
728 086 854

wwww.zyskbp.pl

PRAGA magiczna

CENA: 790 zł TERMIN: ___________ 2023 r.

Praga – zwana magiczną od czasów cesarza Rudolfa i jego sławnej Złotej Uliczki. Malowniczo położona na wzgórzach nad Wełtawą zwana Paryżem Europy Wschodniej. Składa się z 5 historycznych dzielnic: Hradczany, Mala Strana, Stare Miasto, Nowe Miasto, Josefov. Miasto przetrwało obie wojny światowe bez uszczerbku. W Pradze znajduje się jeden z najsławniejszych historycznych mostów - Most Karola oraz najstarszy Uniwersytet w Europie. Od 1993 r. po rozpadzie Czechosłowacji, stała się stolicą Republiki Czeskiej.

Świadczenia:
 • Przejazd autokarem, (klimatyzacja, WC, barek, video)
 • 2 noclegi w hotelu w Pradze,
 • 2 śniadania, 2 obiadokolacje,
 • opieka pilota, przewodnika,
 • ubezpieczenie NNW i KL.
PROPONOWANY PROGRAM POBYTU

I DZIEŃ
Wyjazd godz. 6.00, przejazd w kierunku przejścia granicznego, przyjazd do Pragi, zwiedzanie: Stare Miasto: Rynek Starego Miasta, Ratusz, Orloj, pomnik Jana Husa, Pałac Goltz – Kinskich, ulica Karlova i Most Karola, rejs po Wełtawie, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

II DZIEŃ
Śniadanie, zwiedzanie Pragi - Hradczany i Mala Strana: Praski Zamek (Katedra św. Wita, Katedra św. Wacława, Bazylika św. Jerzego, Złota Uliczka, Kaplica św. Krzyża, ruiny Kościoła NMP), następnie Ogrody Królewskie, Schody Królewskie, Loreta, Pałac Czernichów, Kościół św. Mikołaja, Kampa, Klasztor na Strhovie, przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie, Pragi - Josefov: Ratusz Żydowski, synagogi, Cmentarz Żydowski, pomnik Franza Kafki, Nowe Miasto: Plac Wacława, czas wolny, wyjazd do kraju, powrót i zakończenie imprezy w godzinach wieczornych.

WSTĘPY we własnym zakresie (nie są obowiązkowe):
- Rejs statkiem po Wełtawie - ok. 250 CZK, - Praski Zamek – ok. 350 CZK.


tel. 728 087 025
728 086 854

wwww.zyskbp.pl

Wiedeń

CENA: 840 zł TERMIN: ___________ 2023 r.

Wiedeń - niegdyś stolica potężnego imperium austro–węgierskiego, dziś najmniejszy w państwie land. Położony nad brzegiem Dunaju przez całe stulecia był miejscem spotkań Wschodu z Zachodem. Miasto wspaniałych cesarskich pałaców, oszałamiającej architektury, jak również kawiarni pełnych przepysznych ciastek z najsłynniejszym tortem - Sachera i kawą po wiedeńsku.

Świadczenia:
 • Przejazd autokarem, (wc, barek, klimatyzacja)
 • 2 noclegi w Czechach, 2 śniadania (bufet), 2 obiadokolacje,
 • zabawa przy muzyce z DJ wraz z zimnymi płytami, napojami i piwem,
 • opieka pilota, przewodnika,
 • ubezpieczenie NNW i KL,
 • opłata na gwarancyjny fundusz ubezpieczeniowy.
PROPONOWANY PROGRAM POBYTU

I DZIEŃ
Wyjazd ok. godz. 6.00, przejazd do Wiednia – wjazd na Kahlenberg (miejsce odsieczy wiedeńskiej – oglądanie panoramy miasta), następnie przejazd staromiejską obwodnicą zwaną „Ringiem” - zobaczymy m.in.: budynki Muzeum Sztuk Pięknych, Muzeum Przyrodniczego, Parlamentu, Ratusza, Teatru Zamkowego, postój w centrum miasta, czas wolny na posiłek we własnym zakresie, następnie przejazd do Schonbrunn – dawnej, letniej rezydencji Habsburgów, spacer po ogrodach, m.in.: palmiarnia, ogród różany, glorietta, następnie przejazd na miejsce zakwaterowania w Czechach, obiadokolacja, nocleg.

II DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do centrum do Wiednia - zwiedzanie miasta: Hofburg - zwiedzanie apartamentów cesarskich, Dom Figara (dom, w którym mieszkał Mozart), ulica Graben z dominującą sylwetką Kolumny Morowej, Katedra św. Stefana, czas wolny, następnie przejazd do III dzielnicy z ciekawą architektonicznie zabudową Hundertwassera, powrót na obiadokolację połączoną z imprezą (bogata zimna płyta, sok, DJ, wódka we własnym zakresie), nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Ołomuńca, krótki spacer po starym mieście, zobaczymy m.in.: 2 symbole Ołomuńca: kolumna Trójcy Przenajświętszej, wpisanej w 2000 r. na listę światowego dziedzictwa UNESCO oraz gotycki ratusz z socrealistycznym wariantem zegara słonecznego, czas wolny, następnie przejazd do Polski, zakończenie imprezy w godzinach wieczornych.

Cena nie zawiera - biletów wstępu: Hofburg – ok. 18 eur; - słuchawek – 3 eur.
Cena kalkulowana jest przy 40 os. płatnych


tel. 728 087 025
728 086 854

wwww.zyskbp.pl

POLSKIE MORZE - POBIEROWO

"VILLA REZA"

OKTOBERFEST W POBIEROWSKIM STYLU

CENA: 690 zł TERMIN: ___________ 2023 r.

Świadczenia:
 • Przejazd autokarem,
 • 3 noclegi w Villi Reza w Pobierowie,
 • 3 śniadania, 2 obiadokolacje
 • jedna obiadokolacja w formie Oktoberfestu (m.in.: golonka, żeberka, zasmażana kapusta, swojskie wyroby, zimne płyty, napoje), połączona z imprezą muzyczno-taneczną, degustacja rybna,
 • bufet z przekąskami,
 • degustacja nalewek,
 • 2 wycieczki,
 • przewodnik po Kamieniu Pomorskim,
 • przewodnik po Szczecinie,
 • opłata za koncert organowy w Kamieniu Pomorskim

Dlaczego Pobierowo?

Pobierowo to popularna miejscowość letniskowa w województwie zachodniopomorskim, leżąca w połowie odległości pomiędzy Międzyzdrojami i Kołobrzegiem, wśród nadmorskiego lasu sosnowo-świerkowego. Jest najbardziej na zachód wysuniętą miejscowością Wybrzeża Rewalskiego. Pobierowo posiada rozległą, piaszczystą plażę, która zachęca do słonecznych i morskich kąpieli, a także spacerów na powietrzu nasyconym związkami jodu i magnezu. Na plaży w Pobierowie nie ma molo, co ma wpływ na to, że woda jest spokojniejsza, a fale słabsze. Dlatego to świetne kąpielisko morskie. Niewątpliwym atutem miejscowości jest jej doskonałe położenie tuż nad morzem. Przez całą długość miejscowości mamy 5 wygodnych zejść na plażę. Z tarasu widokowego umiejscowionego na nadmorskiej wydmie, możemy cały dzień podziwiać z ławeczek widok zmieniającego kolor morza. To idealne miejsce dla osób pragnących spędzić czas nad morzem, ale stroniących od zgiełku największych nadmorskich kurortów jak Sopot, Gdynia i Gdańsk. Tu jest po prostu spokojniej. Większość atrakcji Pobierowa skupia się przy ulicy Grunwaldzkiej, gdzie zjemy obiad, kupimy pamiątki, a także obejrzymy słynny Magiczny Domek, gdzie nie istnieje grawitacja - stoi na dachu, a wszystkie jego sprzęty stoją na suficie Urok tej miejscowości przyciąga co roku tysiące turystów.

Obiekt “Villa Reza” usytuowany jest w zacisznej okolicy w Pobierowie, 500 metrów od morza. Z hotelu można spokojnie w 9 minut dojść do najbliższej plaży. Wszystkie pokoje odznaczają się klasycznym wystrojem utrzymanym w ciepłej kolorystyce. Każdy z nich dysponuje balkonem, łazienką z prysznicem, telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych, lodówką oraz czajnikiem elektrycznym. Obiekt zapewnia także sprzęt plażowy. W hotelu jest taras na dachu, spokojna wspólna strefa wypoczynkowa. W wolnej chwili można odprężyć się na tarasie słonecznym na dachu, bądź w ogrodzie. Zaplecze obiektu obejmuje ponadto plac zabaw, pokój zabaw oraz czynny w sezonie basen z podgrzewaną wodą. Na miejscu działa restauracja, w której serwowane są śniadania w formie bufetu oraz inne posiłki. Lokal ten specjalizuje się w daniach kuchni polskiej.

PROPONOWANY PROGRAM POBYTU

I DZIEŃ
Wyjazd ok. godz. 7 rano, przejazd do Szczecina, zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Wały Chrobrego, następnie Akademia Morska, Gmach Muzeum i Urząd Wojewódzki, następnie wzdłuż Odry - Baszta Siedmiu Płaszczy - pozostałość dawnych murów obronnych i perełka Szczecina - odnowiony Zamek Książąt Pomorskich. Z zamku spacer na Rynek Sienny z zrekonstruowanymi kamienicami, gotyckim Ratuszem Staromiejskim i kościołem pofranciszkańskim św. Jana Ewangelisty wybudowanym w XIV w., w którym znajdują się cenne polichromie z XV i XVI wieku. Następnie katedra św. Jakuba i najstarsza świątynia Szczecina, kościół św. Piotra i Pawła oraz kontrowersyjny gmach Filharmonii Szczecińskiej. Po zwiedzaniu około godziny 16:00 przyjazd do Pobierowa, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja z degustacją nalewek, nocleg.

II DZIEŃ
Śniadanie w godzinach 8:30 - 9:30, ok. godz. 10:00, wyjazd do Kamienia Pomorskiego - zwiedzanie z przewodnikiem (romańsko-gotycka konkatedra św. Jana Chrzciciela z koncertem organowym, następnie zobaczymy XIV-wieczny gotycki ratusz i basztę Wolińską, przejdziemy wzdłuż zabytkowych murów obronnych, czas wolny w marinie kamieńskiej, powrót do hotelu ok. godz. 14.30 bufet z przekąskami i napojami, czas wolny, ok. godz. 19.00 Oktoberfest w pobierowskim stylu, nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie, ok. godz. 10.30 przejazd do Międzyzdrojów, spacer po miejscowości - park zdrojowy, Aleja Gwiazd, molo, czas wolny, powrót do hotelu, ok. godziny 17:00 obiadokolacja, o 20:00 poczęstunek w formie degustacji ryb, nocleg.

IV DZIEŃ
Śniadanie 8.30-10.00, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd w drogę powrotną ok. godz. 11.00. Postój na posiłek we własnym zakresie, zakończenie imprezy w godzinach wieczornych.

Cena nie zawiera taksy klimatycznej - 7,50 zł

tel. 728 087 025
728 086 854

wwww.zyskbp.pl

HISZPANIA – COSTA BRAVA

LLORET DE MAR - DON JUAN RESORT****

ze zwiedzaniem Barcelony i Tossy de Mar

CENA: 3.340 zł/os. TERMIN: (maj, do 22 czerwca) 2023 r.

Hotel Don Juan Resort****- to kompleks hotelowy położony w centrum Lloret de Mar składającego się z trzech budynków. Hotel posiada 3 baseny zewnętrzne w tym basen ze statkiem pirackim wraz ze zjeżdżalniami oraz śródziemnomorski ogród. Na terenie hotelu znajduje się boisko sportowe oraz sala dyskotekowa.

Świadczenia:

 • transfer na lotnisko i z powrotem,
 • przelot samolotem z Krakowa do Girony i z powrotem,
 • transfer z lotniska w Gironie do hotelu i z powrotem,
 • 7 noclegów w hotelu Don Juan w Lloret de Mar****,
 • 7 śniadań, 7 obiadów, 7 obiadokolacji, napoje, wino,
 • wycieczka do Barcelony i Tossy de Mar z wizytą w winiarni i degustacją win,
 • baseny zewnętrzne i basen wewnętrzny w hotelu,
 • ubezpieczenie NNW i KL,
 • opłata na ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny.

PROPONOWANY PROGRAM POBYTU

I DZIEŃ
Wylot z Krakowa, przylot do Girony, transfer do hotelu Don Juan (ok. 40 km), obiadokolacja, nocleg.

II DZIEŃ - IX DZIEŃ
Wypoczynek, korzystanie z infrastruktury hotelu (baseny, animacje), śniadania i obiadokolacje. W wybranych dniach wycieczki: - do Barcelony: spacer śladami Gaudiego – bazylika Sagrada Familia – najsłynniejsza budowla Antoniego Gaudiego, reprezentacyjna aleja La - Rambla, wizyta na targu La Boqueria, Barri Gotic – najstarsza dzielnica miasta, Katedra, Plaça Reial, Plaça Jaume i Plaça del Pi, czas wolny, powrót do hotelu.

- rejs statkiem do Tossa de Mar - jednego z najpiękniejszych miasteczek na Costa Brava. Zwiedzanie pozostałości twierdzy średniowiecznej, pamiętającej pobyt Saracenów w tej części Hiszpanii. Spacer urokliwymi uliczkami miasteczka, czas wolny. Następnie przejazd do Lloret de Mar na degustację win w hiszpańskiej bodedze.

IV DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, obiad (lub lunch pakiet), przejazd na lotnisko w Gironie. Wylot do kraju.

Cena nie zawiera taksy klimatycznej w hotelu ok. 15 eur (os. pow. 16 lat) Cena kalkulowana przy koszcie samolotu ok. 1.250 zł z bagażem rejestrowanym 20 kg na dwie osoby

tel. 728 087 025
728 086 854

wwww.zyskbp.pl

BAŁKANY

SERBIA, CZARNOGÓRA, BOŚNIA I HERCEGOWINA

(Belgrad, Stary Bar, Kotor, Perast, Sarajewo)

CENA: 2.440 zł/os. TERMIN: ___________ 2023 r.

Świadczenia:
 • przejazd autokarem (klimatyzacja, WC, barek, video),
 • 9 noclegów w tym 7 noclegów w hotelu Adriana w Barze, 1 w Belgradzie, 1 w Sarajewie,
 • 9 śniadań, 9 obiadokolacji z wodą do posiłków,
 • basen z jacuzzi w hotelu Adriana w Barze,
 • lodówki w pokojach w hotelu Adriana,
 • klimatyzacja oraz wi-fi w hotelu Adriana,
 • opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW,
 • opłata na ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny.
PROPONOWANY PROGRAM POBYTU

I DZIEŃ
Wyjazd w godzinach wieczornych. Przejazd do serbskiej stolicy, Belgradu.

II DZIEŃ
Przyjazd do Belgradu, przejazd do jednej z największych cerkwi prawosławnych na świecie, cerkwi Św. Sawy, która może pomieścić nawet do 10.000 wiernych. Zbudowana w miejscu gdzie w XVI wieku Sinan Pasza spalił relikwie św. Sawy, który był i ciągle jest najbardziej szanowanym serbskim świętym, następnie Kalemegdan czyli twierdza, która położona jest przy ujściu Sawy do Dunaju. Przy Pomniku Zwycięstwa (nagi mężczyzna z mieczem i orłem) rozpościera się przepiękny widok na obie rzeki. Znajduje się tam również rozległy park będący idealnymmiejscem na odpoczynek. Najważniejsze zabytki tego miasta, skupione są wokół głównego deptaku przy ulicy Kneza Mihaila, gdzie w czasie wolnym warto napić się dobrej kawy lub skosztować serbskich przysmaków, przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do Czarnogóry. Przyjazd do Baru w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg. Hotel Adriana*** - położony w wypoczynkowej dzielnicy Baru – Susanj (ok. 1 km od centrum Baru), w odległości 30 m od plaży, oferuje gościom pokoje 2 i 3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym z balkonem lub tarasem. W hotelu znajduje się restauracja, bar z tarasem, basen oraz jacuzzi z leżakami w cenie pobytu oraz bezpłatne wi-fi.

IV DZIEŃ
Śniadanie, czas wolny, plażowanie, obiadokolacja, nocleg.

V DZIEŃ
Śniadanie, czas wolny, plażowanie, obiadokolacja, po obiadokolacji wycieczka do Starego Baru. Stara część miasta to starożytne ruiny, w przeszłości centrum handlu, będące główną konkurencją dla Dubrovnika. Podobnie jak Dubrovnik, od XV wieku znajdowało się pod okupacją wenecką, nie tracąc jednak swej autonomii, a zyskując własną flagę, pieniądze i wojsko. Po panowaniu weneckim Stary Bar przeszedł w ręce Imperium Osmańskiego. Odzyskano go dopiero w XIX wieku, gdy w 1848 roku na Kongresie Berlińskim została ogłoszona niepodległość Czarnogóry. Ze względu na trzęsienie ziemi w 1979 i na wcześniejszą próbę wypędzenia Turków z miasta, poprzez bombardowanie, Stary Bar został zniszczony. Do dnia dzisiejszego jednak, zauważalne są wpływy kultur wielu państw, które to rządziły nim przez wieki. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

VI DZIEŃ
Śniadanie, przejazd nad malownicze jezioro Szkoderskie – największe jezioro na Bałkanach, rejs statkiem po jeziorze (2 godz.), w trakcie rejsu możliwość kąpieli, krótkiego spaceru do jednego z monastyrów. Powrót do hotelu, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

VII DZIEŃ
Śniadanie, czas wolny, plażowanie, obiadokolacja, nocleg.

VIII DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do miasta Kotor – wejście na statek i rozpoczęcie malowniczego rejsu po Boce Kotorskiej, gdzie będziemy mieli możliwość podziwiać bajkowy krajobraz czarnogórskiego wybrzeża. Zatoka składa się z czterech mniejszych zalewów: Tivatskiego, Risańskiego, Kotorskiego i Hercegnovskiego. Sama nazwa Boka pochodzi z włoskiego słowa bocca i oznacza usta. Przypłynięcie do Perastu. Jest to małe miasteczko portowe położone w gminie Kotor. Niegdyś znajdowała się tu znana Szkoła Morska. Wychowała wielu słynnych kapitanów i ceniona była w całej Europie. Jest to zdecydowanie jedno z najbardziej magicznych miejsc Boki Kotorskiej. Podpłynięcie do jedynej sztucznej wyspy na Adriatyku czyli Matki Boskiej Skalnej (Gospa od Škrpjela). Tu zwiedzimy malutki kościółek katolicki i muzeum. Wyspa i jej położenie są na tyle piękne, że wiele par decyduje się na ślub właśnie w tym romantycznym, magicznym miejscu. Krótki czas wolny, następnie Niebieska Jaskinia (Plava Špilja), która swoją nazwę, jak i sławę zawdzięcza przepięknej grze światła i koloru, które tworzą niewiarygodny lazurowy błękit i głębię niebieskiego koloru wody. Dla chętnych istnieje możliwość wpłynięcia do jaskini na pontonach i kąpieli w jej wnętrzu (dodatkowo 5 euro). Na zakończenie rejsu przepływamy obok miasta Herceg Novi - miasta kwiatów, miasta serbskiego pisarza Ivo Andrića, które zdecydowanie wyróżnia się swoją architekturą i roślinnością gdyż wpływa ona na jego typowy śródziemnomorski charakter. Zakończenie wycieczki w mieście Tivat, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

IX DZIEŃ
Śniadanie, czas wolny, plażowanie, obiadokolacja, nocleg.

X DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do Sarajewa. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

XI DZIEŃ
Śniadanie, zwiedzanie Sarajewa: Bascarsija – główny plac Starówki z licznymi straganami, kawiarenkami i restauracjami, studnia miejska, Bezistan – kryty bazar, ratusz, Inat Kuća - „Przekorny Domek”, meczet Gazi Husrev-Bega, Latinski Most, czas wolny. Wyjazd do kraju w godzinach popołudniowych.

XII DZIEŃ
Przyjazd do kraju w godzinach porannych.

Cena nie zawiera wstępów do zwiedzanych obiektów, taksy klimatycznej, oraz lokalnego przewodnika - ok. 75 EUR,
Cena kalkulowana jest na min. 45 uczestników