"Zaprogramuj sobie wakacje" 2024Jeżeli chcecie Państwo zapewnić swojemu dziecku w 2024 roku aktywne i bezpieczne, a także pełne zabawy wakacje, polecamy naszą ofertę kolonii letnich, połączonych z zabawami związanymi z programowaniem, robotyką i elektroniką. Czas spędzony na kolonii minie dzieciom bardzo szybko, wrócą uśmiechnięte, zadowolone, z mnóstwem dobrych wspomnień i niezapomnianych wrażeń. Nasze letnie wyjazdy rokrocznie realizujemy pod hasłem przewodnim

"Zaprogramuj sobie wakacje"


Trwają zapisy dzieci z kl. 1 - 8

na kolonię letnią w Łebie

W razie wprowadzenia obostrzeń ograniczających ilość dzieci w grupie, na kolonię zostaną zaproszone dzieci w kolejności wpływania wpłat / zapisów dzieci.


Kiedy i gdzie?

Termin kolonii na dzień dzisiejszy nie jest jeszcze znany - trwają ostatnie ustalenia.
Wiadomo już, że będzie to 1. połowa m-ca lipca 2024 r.

Kolonie będą odbywały się w Ośrodku Wypoczynkowym "DIUNA" w Łebie.

Ośrodek otoczony jest pięknymi sosnami, od plaży oddziela go tylko szeroki pas gęstego, wydmowego lasu. Od centrum miasta i portu dzieli go kilkuminutowy spacer wzdłuż głównego traktu spacerowego Łeby - ulicy Nadmorskiej. Za ośrodkiem przebiega ścieżka prowadzącą do Jeziora Sarbsko, miejsca polecanego przez wędkarzy i windsurferów.

Oferuje zakwaterowanie w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych z łazienkami. Każdy pokój jest wyposażony w telewizor, czajnik elektryczny, talerze, szklanki i sprzęt plażowy (leżaki, parawan). Cały obiekt został gruntownie wyremontowany i wyposażony w nowe meble. Wszystkie pawilony są niezależnie ogrzewane. Na terenie ośrodka znajduje się 5 budynków hotelowych oraz budynek główny. Mieszczą się w nim recepcja, jadalnia, kawiarnia, sale dyskotekowo-konferencyjne oraz stoły do ping-ponga. Posiłki są podawane w jadalni (śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane do stolika). Ośrodek posiada kompleks boisk sportowych (dwa boiska do siatkówki i boisko wielofunkcyjne), atestowany plac zabaw, zewnętrzny stół ping-pongowy, nowoczesną siłownię zewnętrzną i krąg ogniskowy. W jednym z pawilonów znajduje się ambulatorium i dodatkowa sala konferencyjna.

Link do strony ośrodka: >>KLIK!<<

Dlaczego Łeba?

Łeba, położona pomiędzy Słowińskim Parkiem Narodowym, a jeziorem Sarbsko znana jest z czystego środowiska, gęstych sosnowych lasów i szerokich plaż. Dzięki tym cechom stała się jednym z najpopularniejszych kurortów na polskim wybrzeżu. Rozwinięta infrastruktura turystyczna daje nieograniczone możliwości spędzania tu wolnego czasu. Okolice Łeby słyną z unikalnych na skalę europejską ruchomych wydm oraz licznych zabytków, jak chociażby ruiny Starej Łeby pochłoniętej przez Bałtyk w XVI w. Po II wojnie światowej nadmorskie miasto stało się miejscem letniskowym i kurortem dla turystów, który stale się rozrasta. Rejon ten ma też wiele do zaoferowania dla najmłodszych turystów - w Łebie znajduje się park dinozaurów - Dino Park, a w pobliskim Sarbsku oceanarium Sea Park. Łeba to doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących spokoju i wytchnienia, jak i tych preferujących wielkomiejskie kurorty.

Odległość od miejsca w którym będą wypoczywały dzieci do morza wynosi 400 m.

Atrakcje w Łebie:

https://podroztrwa.pl/leba-atrakcje/
https://www.nocowanie.pl/atrakcje/leba/

W ramach ceny zapewniamy:

 • dojazd i powrót na/z kolonii (pociąg PKP "INTERCITY" z rezerwacją miejsc oraz wynajęty klimatyzowany autokar);
 • profesjonalny, autorski program zajęć (m.in. programowanie, robotyka);
 • całodobową opiekę doświadczonych wychowawców pod nadzorem kierownika kolonii;
 • wyżywienie 4 x dziennie (3 posiłki główne + podwieczorek), a także soki, wodę i owoce, śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, prowiant na drogę powrotną;
 • opiekę medyczną (pielęgniarka dyżurująca, lekarz na telefon);
 • sprzęt sportowy;
 • sprzęt do zajęć z programowania i robotyki;
 • ognisko z kiełbaskami;
 • dyskotekę;
 • opiekę ratownika wodnego;
 • jedną całodzienną wycieczkę połączonej ze zwiedzaniem:
 • dwie atrakcje do wyboru (ustalimy na miejscu wspólnie z dziećmi, wykaz atrakcji powyżej);
 • ubezpieczenie NNW, dla opiekunów także OC.

Organizator kolonii firma ZYSK Niezależne Doradztwo Finansowe jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych Marszałka Województwa Opolskiego pod nr. 220 (nr ewidencyjny 33008). Wpis ten stanowi podstawę do prowadzenia legalnej działalności w tym zakresie w Polsce.

Zapisy i cena:

 • Cena regularna kolonii - 2.600 zł
 • Zaliczka - 300 zł
 • Cena kolonii dla rodzeństwa (rabat) - 4.800 zł

Wpłacać można bezpośrednio na nasze konto:

97 1020 3668 0000 5402 0565 3904
Bank PKO BP
ZYSK Niezależne Doradztwo Finansowe
ul. Franciszka Mehla 32, 45-771 Opole
/w tytule wpłaty prosimy wpisać imię i nazwisko uczestnika kolonii/

Po wpłaceniu zaliczki istnieje możliwość opłacania reszty w ratach.

W razie chęci otrzymania faktury - prosimy o kontakt przed dokonaniem wpłaty.


Zapisy, dodatkowe informacje - prosimy o kontakt:

tel.: 720 799 903;728 086 854

mail: biuro@zyskbp.pl

www.warsztatyzprogramowania.pl

tel. 728 087 025
728 086 854

wwww.zyskbp.pl

HISZPANIA – COSTA BRAVA

OBÓZ MŁODZIEŻOWY
HOTEL DON JUAN**** - LLORET DE MAR

ze zwiedzaniem Paryża, Barcelony, Girony, Tossy de Mar

CENA:________ TERMIN:________

Hotel Don Juan Resort**** - to kompleks hotelowy położony w centrum Lloret de Mar składającego się z trzech budynków. Hotel posiada 3 baseny zewnętrzne w tym basen ze statkiem pirackim wraz ze zjeżdżalniami oraz śródziemnomorski ogród. Na terenie hotelu znajduje się boisko sportowe oraz sala dyskotekowa.

Świadczenia:
 • Przejazd autokarem (klimatyzacja, WC, barek, video),
 • 9 noclegów w tym 8 w hotelu Don Juan*** Lloret de Mar w pokojach 3,4 osobowych i 1 w Paryżu,
 • 3 posiłki dziennie w formie szwedzkiego bufetu z wodą do posiłków (w Hiszpanii),
 • zwiedzanie Paryża i wizyta w Eurodisneylandzie,
 • korzystanie z infrastruktury hotelowej,
 • wycieczki do Barcelony i Girony,
 • rejs statkiem do Tossy de Mar,
 • Water World (największy aquapark na wybrzeżu Costa Brava),
 • klimatyzacja,
 • ubezpieczenie NNW i KL,
 • opłata na ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny.
PROPONOWANY PROGRAM

I DZIEŃ
Wyjazd ok. godz. 15.00, przejazd przez Czechy, Niemcy do Francji.

II DZIEŃ
Przyjazd do Paryża w godzinach dopołudniowych. Przejazd do Eurodisneylandu - całodzienna zabawa w słynnym parku rozrywki, obiadokolacja, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie, przejazd na zwiedzanie Paryża
- Wieża Eiffla, Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Luwr, Les Halles, Centrum Pompidou, wyspa La Cite, Katedra Notre Dame, obiadokolacja. Wyjazd z Paryża w godzinach wieczornych. Nocny przejazd do Hiszpanii.

IV DZIEŃ
Przyjazd do hotelu Don Juan Resort w Lloret de Mar, zakwaterowanie, obiad, spacer po miasteczku, zapoznanie się z infrastrukturą hotelu, kolacja, nocleg.

V DZIEŃ - XI DZIEŃ
Realizacja programu KO: plażowanie i kąpiele pod opieką ratownika, realizacja wycieczek ujętych w świadczeniach.

XII DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu (lunch pakiety na drogę powrotną). Wyjazd do kraju.

XIII DZIEŃ
Przyjazd do kraju w godzinach popołudniowych.

Uwaga:
Cena oferty kalkulowana jest przy koszcie paliwa na dzień 19.10.2022. W przypadku podwyżki ceny paliwa koszt wyjazdu może ulec zmianie.

 • Wycieczka do Barcelony - stolicy Katalonii, która przyciąga nie tylko wyjątkową architekturą, ale też klimatycznymi uliczkami i ciekawymi muzeami. Zobaczymy m.in. najsłynniejszą ulicę La Rambla, Sagrada Familia (budowla w stylu Antoniego Gaudiego rozpoczęła się ponad 130 lat temu), Domy Gaudiego. Dla wszystkich fanów piłki nożnej Camp Nou (wstęp dodatkowo płatny ok. 25 EUR/os.).
 • Wycieczka do Tossy de Mar (statkiem) - słynny kurort i zabytkowe miasteczko na Costa Brava, słynący ze swojej pięknie zachowanej starówki Vila Vella i fortyfikacji obronnych z XII w. Możliwość poplażowania i wykąpania się w innej części wybrzeża Costa Brava.
 • Wycieczka do Girony zwanej Florencją Katalonii. Zwiedzanie miasta 3 kultur – żydowskiej, arabskiej i chrześcijańskiej. Dzielnica Ell Mall – najlepiej zachowana dzielnica żydowska w Europie zachodniej, mury obronne, Starówka z malowniczymi domkami, katedra Santa Maria – największa jednonawowa katedra w Europie, domy nad rzeką Onyar.
 • Water World - największy aquapark na Costa Brava z przeróżnymi zjeżdżalniami, basenami z falami, czy rwącą rzeką.

"Zaprogramuj sobie wakacje"

2023
Jeżeli chcecie Państwo zapewnić swojemu dziecku w 2023 roku aktywne i bezpieczne, a także pełne zabawy wakacje, polecamy naszą ofertę kolonii letnich, połączonych z zabawami związanymi z programowaniem, robotyką i elektroniką. Czas spędzony na kolonii minie dzieciom bardzo szybko, wrócą uśmiechnięte, zadowolone, z mnóstwem dobrych wspomnień i niezapomnianych wrażeń. Nasze letnie wyjazdy rokrocznie realizujemy pod hasłem przewodnim

"Zaprogramuj sobie wakacje"


Trwają zapisy dzieci z kl. 1 - 8 na kolonię letnią w Jastrzębiej Górze

W razie wprowadzenia obostrzeń ograniczających ilość dzieci w grupie, na kolonię zostaną zaproszone dzieci w kolejności wpływania wpłat / zapisów dzieci.


Gdzie i kiedy?

04 lipca 2023 r. (wtorek) do 13 lipca 2023 r. (czwartek).

Kolonie będą odbywały się w Ośrodku Wypoczynkowym „DIUNA” w Jastrzębiej Górze.

Ośrodek położony jest na bezpiecznym terenie w zachodniej części Jastrzębiej Góry, przy spokojnej ulicy ok. 300 m od pięknego, klifowego wybrzeża. Obiekt przystosowany jest do przyjmowania grup szkolnych. Posiada pokoje 2-,3-,4-osobowe z łazienkami. Zaplecze dydaktyczne pozwala na przeprowadzenie zajęć lekcyjnych i rekreacyjnych - w ośrodku znajdują się 2 sale dydaktyczne oraz sala dyskotekowa.

Link do strony ośrodka: >>KLIK!<<

Dlaczego Jastrzębia Góra?

Jastrzębia Góra, inaczej nazywana Gwiazdą Północy, to najdalej wysunięty na północ kraniec Polski. Położona jest na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Największą atrakcją miejscowości są plaże, położone przy klifowym wybrzeżu (by do nich dotrzeć czasem należy pokonać aż 300 schodów!), a Promenada Światowida zachęca do rozrywkowego spędzania wolnego czasu. Wielbicieli latarni morskich zainteresuje ta w niedalekim Rozewiu - najstarsza na polskim wybrzeżu - dookoła niej rośnie dwustuletni bukowy las przecięty przez głęboki wąwóz Lisi Jar. Jest to idealne miejsce do podziwiania bogactw przyrody i piękna krajobrazu. To lubiana miejscowość letniskowa, z trzema wytyczonymi kąpieliskami nadmorskimi z szeroką plażą. W obszarze kąpielisk brzeg jest piaszczysty, uprzątnięty z kamieni, Leży na stromym (32.8 m n.p.m.), klifowym brzegu Morza Bałtyckiego. Swoją nazwę zawdzięcza najwyższemu wzniesieniu (ponad 67 m n.p.m.), nad którą wirowały i osiedlały się jastrzębie. Liczne domy gościnne, ośrodki wczasowe, pensjonaty, domy wczasowe, domki letniskowe tworzą wieloraką i różnorodną propozycję noclegową. W okresie międzywojennym osada ta była modnym, zwłaszcza wśród warszawskiej śmietanki, wczasowiskiem. O jej popularności niech świadczy fakt, iż odpoczywali w tym miejscu Józef Piłsudski, czy Prezydent Mościcki. Odległość od miejsca w którym będą wypoczywały dzieci do morza wynosi 300 m.


W ramach ceny zapewniamy:

 • dojazd i powrót na/z kolonii (pociąg INTERCITY z rezerwacją miejsc oraz wynajęty klimatyzowany autokar);
 • profesjonalny, autorski program zajęć (m.in. programowanie, robotyka);
 • całodobową opiekę doświadczonych wychowawców pod nadzorem kierownika kolonii;
 • wyżywienie 4 x dziennie (3 posiłki główne + podwieczorek), a także soki, wodę i owoce, śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, prowiant na drogę powrotną;
 • opiekę medyczną (pielęgniarka dyżurująca, lekarz na telefon);
 • sprzęt sportowy;
 • sprzęt do zajęć z programowania i robotyki;
 • ognisko z kiełbaskami;
 • opiekę ratownika wodnego;
 • całodzienną wycieczkę do Trójmiasta:
 • Plan wycieczki obejmuje:
  Gdynia: Oceanarium, skwer Kościuszki, Okręt „Dar Pomorza” i „Błyskawica”; Sopot: Molo, ul. Monte Cassino, Kościół Garnizonowy, Dom Kuracyjny;
  Gdańsk: zwiedzanie Starego Miasta, Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Bazylika Mariacka, Nabrzeże Motławy, Spichlerz, Żuraw, Katownia i Wieża Więzienna, Park Oliwski, Koncert organowy w Oliwie.

 • dwie atrakcje do wyboru (ustalimy na miejscu wspólnie z dziećmi, wykaz atrakcji poniżej);
 • ubezpieczenie NNW, dla opiekunów także OC.

Wykaz atrakcji:

>>ATRAKCJE!<<

Organizator kolonii firma ZYSK Niezależne Doradztwo Finansowe jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych Marszałka Województwa Opolskiego pod nr. 220 (nr ewidencyjny 33008). Wpis ten stanowi podstawę do prowadzenia legalnej działalności w tym zakresie w Polsce.

Cena:

 • Zaliczka - 500 zł
 • Cena regularna kolonii - 2.400 zł
 • Cena kolonii dla rodzeństwa (rabat) - 4.500 zł
★ dzieci, które wymagają indywidualnej diety - dopłata w wysokości 40 zł za każdy dzień pobytu.

Wpłaty prosimy dokonywać bezpośrednio na nasze konto:

97 1020 3668 0000 5402 0565 3904
Bank PKO BP
ZYSK Niezależne Doradztwo Finansowe
ul. Franciszka Mehla 32, 45-771 Opole
/w tytule wpłaty prosimy wpisać imię i nazwisko uczestnika kolonii/

W razie chęci otrzymania faktury - prosimy o kontakt przed dokonaniem wpłaty.


W przypadku potrzeby udzielenia Państwu dodatkowych informacji, prosimy o kontakt:

mail: biuro@warsztatyzprogramowania.pl

tel. 720 799 903;728 086 854